Kontakt/Boka


Margareth Fritzell, receptionist

Adress

Team Aktiv Rehab
Rosterigränd 6 (f.d. Liljeholmsvägen 28)
117 61 Stockholm

Kontaktformulär för tidsbokning eller telefon: 08-709 09 49.





Telefon

Tel: 08-709 09 49
Telefontid 9:00-11:00 alla vardagar.

Mail

Sjukgymnasterna:
Pia Meijer Vitestam, leg. sjukgymnast   pia@teamaktivrehab.se
Anders Lånström, leg. sjukgymnast anders@teamaktivrehab.se
Mimmi Arnstad, leg. sjukgymnast mimmi@teamaktivrehab.se
Fredrik Andersson, leg. sjukgymnast fredrik@teamaktivrehab.se
Andreas Hertzberg, leg. fysioterapeut andreas@teamaktivrehab.se
Elisabet Sivertsson, leg. sjukgymnast elisabet@teamaktivrehab.se

Massör:
Maria Park, certifierad massör maria@teolida.se

Hitta till oss med kommunala färdmedel:

Tunnelbana Röda linjen, station Liljeholmen (utgång mot tvärbanan)
Tvärbanan, station Liljeholmen
SL – Reseplaneraren

Med bil:

Parkeringsmöjligheter finns. Biljettautomat är nära huvudentrén.

Visa större karta